Przebranie pielęgniarki

1 2 ... 2 Następne

Zastawialiście się kiedyś co sprawi ze w Waszej sypialni zapanuje atmosfera przesycona erotyzmem i zmysłowością. Jaki rodzaj bielizny erotycznej spełni najskrytsze pragnienia i wyzwoli dreszcz emocji. Spełnij swoje fantazje - przebranie seksownej pielęgniarki - jest do takich zadań wprost stworzone. Zaopiekuj się mężczyzną tak jak wymaga atmosfera chwili. Erotyczne kostiumy pielęgniarki to spełnienie marzeń każdego faceta. W ofercie naszego sklepu z bielizną znajdziecie bogaty wybór seksi uniformów pielęgniarki.  Bogata oferta składa się  z najnowszych modeli marki Obsessive, Baci, Cottelli Collection czy Roxana. Stroje pielęgniarki to na przykład skąpe fartuszki, kuse sukienki czy erotyczne komplety. W naszych erotycznych kostiumach nie może tez zabraknąć nierozłącznych atrybutów pielęgniarskich - stetoskopu, czepka pielęgniarki czy strzykawki. Zafunduj swojemu partnerowi erotyczną opieką na najwyższym poziomie. Strój pielęgniarki to również świetny pomysł na zmysłowy prezent. Jest niezastąpiony z okazji Walentynek, Mikołajek, gwiazdki czy Waszej rocznicy. Przełam rutynę i wybierz coś dla Siebie wśród starannie wyselekcjonowanych seksi przebrań pielęgniarki....

Aktualności
  • Bielizna Leg Avenue w stylu burleski Bielizna Leg Avenue w stylu burleski

    Prawdziwa gratka od Leg Avenue dla miłośniczek klimatów rodem z francuskiej burleski. Kolekcja sekowanej bielizny inspirowana stylem vintage i dawną sztuką uwodzenia. Możecie być pewni że nie zabraknie w niej biustonoszy, fig oraz pasów do pończoch inspirowanych stylem lat trzydziestych i czterdziestych. Pokochaj ten styl - ta bielizna przeniesie Cię do czasów gdy mężczyźni zabijali się o kobiety.

  • Baci 'White Label'  - bielizna miesiąca w naszym sklepie internetowym Baci 'White Label' - bielizna miesiąca w naszym sklepie internetowym

    Przedstawiamy linię seksownej bielizny 'White Label' marki Baci Lingerie. Promuje ją sesja zdjęciowa z udziałem top modelki Elle Liberachi. Zdjęcia ją promujące zgwarzywszy na piękną kobietę jaką niewątpliwie jest Elle, wyjątkową scenografię, a przede wszystkim cudną bieliznę zyskały miano jednych z najbardziej profesjonalnych w branży bieliźniarskiej.

  • Baci Lingerie - nowa kolekcja bielizny w naszym sklepie Baci Lingerie - nowa kolekcja bielizny w naszym sklepie

    Bielizna marki Baci Lingerie kusi nowymi kolekcjami. Do wyboru klientów mamy Dreams Collection, The White Collection, The Balck Collection. Ekskluzywna, bardzo sexy stylistyka to znak rozpoznawczy tej bielizny erotycznej. Zachęcamy do obejrzenia kompletów, które są w naszym sklepie, wśród nich znajdziecie prawdziwe, erotyczne dzieła sztuki.

Poprzednie
Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach w naszej ofercie, subskrybuj newsletter.