Rejestracja

Wypełnij poniższy formularz

Dane osoby zamawiającej
Imię:*
Nazwisko:*
Adres e-mail (login):*
Telefon:*
Adres dostawy
Nazwa adresata:
Ulica:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon adresata:
Dane do faktury
Nazwa:
NIP:
Ulica:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Dokumenty firmy
Jeśli chcesz dokonywać zakupów hurtowych w naszym sklepie, prześlij nam swoje dokumenty firmy oraz wypełnij pola formularza "Dane do faktury". Po poprawnej weryfikacji nadesłanych dokumentów przez naszych pracowników, otrzymasz informację zwrotną o rejestracji.

Wpis do ewidencji lub KRS (skan *.jpg):
REGON (skan *.jpg):
NIP (skan *.jpg):
Twoje hasło
Hasło:*
Powtórz hasło:*
 
Zapoznałam(em) się i akceptuję warunki Regulaminu.
Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997 r. poz 883 z pózn. zm.)
Masz już konto? Zaloguj się

Jeśli masz już konto w naszym sklepie internetowym, zaloguj się.

Jeśli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z funkcji przypomnienia hasła.

Jeśli nie pamiętasz loginu, skontaktuj się z nami.
Aktualności
  • Bielizna Leg Avenue w stylu burleski Bielizna Leg Avenue w stylu burleski

    Prawdziwa gratka od Leg Avenue dla miłośniczek klimatów rodem z francuskiej burleski. Kolekcja sekowanej bielizny inspirowana stylem vintage i dawną sztuką uwodzenia. Możecie być pewni że nie zabraknie w niej biustonoszy, fig oraz pasów do pończoch inspirowanych stylem lat trzydziestych i czterdziestych. Pokochaj ten styl - ta bielizna przeniesie Cię do czasów gdy mężczyźni zabijali się o kobiety.

  • Baci 'White Label'  - bielizna miesiąca w naszym sklepie internetowym Baci 'White Label' - bielizna miesiąca w naszym sklepie internetowym

    Przedstawiamy linię seksownej bielizny 'White Label' marki Baci Lingerie. Promuje ją sesja zdjęciowa z udziałem top modelki Elle Liberachi. Zdjęcia ją promujące zgwarzywszy na piękną kobietę jaką niewątpliwie jest Elle, wyjątkową scenografię, a przede wszystkim cudną bieliznę zyskały miano jednych z najbardziej profesjonalnych w branży bieliźniarskiej.

  • Baci Lingerie - nowa kolekcja bielizny w naszym sklepie Baci Lingerie - nowa kolekcja bielizny w naszym sklepie

    Bielizna marki Baci Lingerie kusi nowymi kolekcjami. Do wyboru klientów mamy Dreams Collection, The White Collection, The Balck Collection. Ekskluzywna, bardzo sexy stylistyka to znak rozpoznawczy tej bielizny erotycznej. Zachęcamy do obejrzenia kompletów, które są w naszym sklepie, wśród nich znajdziecie prawdziwe, erotyczne dzieła sztuki.

Poprzednie
Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach w naszej ofercie, subskrybuj newsletter.